Biz
Kimiz ?

Geçmişi 1985 yılına dayanan Nist Grup farklı sektörlerde edindiği tecrübe ve birikimi şimdi sizlerle paylaşıyor. Nist Grup; Metal, Geri Dönüşüm Metalleri, Makine, İşlenmiş Ağaç Ürünleri, Tekstil ve bu sektörlerle sınırlı kalmamak üzere, Türkiye'de farklı sektörlerde yatırım yapmak ve dış ticaret girişimleri oluşturmak isteyen şirketlere stratejik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

10.000'in üzerinde yerel firma ve iş insanı ağımızla stratejik danışmanlık verdiğimiz iş ortaklarımıza güvenilir bir pazarlama ve satış ağı sunmanın yanında, devlet ve ilgili kurumlarla yapılması gereken tüm işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, Nist Grup; girişimleri, firmaları, ithalat ve ihracata yönelik faaliyetler gösteren iş birliklerini düzenli olarak sektörel buluşma, organizasyon ve workshop çalışmalarında buluşturarak dünya ticaretine ve iş dünyasına hizmet vermeye devam etmektedir.

Agency Images

Vizyonumuz

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde sağlamak.

Misyonumuz

Topluma fayda sağlayan faaliyet alanlarımızda müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün anlayışı en önemli misyonumuzdur.

Müşterilerimizle ortak ve planlı hareket ederek hem projelerimizn istenilen yönde geliştirilmesini sağalıyor hemde müşteri ilişkilerimizi dinamik tutuyoruz. Bizim için en önemlisi müşteri memnuniyeti.

3.800

Mutlu Müşteri

10.000

Proje

50

Çalışan